Arzu Yıldız’ın stil sırları

Tarzınızı nasıl tanımlıyorsunuz?

Tarzımı çoğunlukla spor şık olarak tanımlıyorum. Akşam dışarı çıkarken daha şık olmaya uyarı ederim lakin gündelik hayatımda sıcacık kıyafetleri tercih ediyorum. Öncelik rahat olmaktır benim için.

Çıkarmadığınız şanslı aksesuarınız var mı?

Küpelerim vardır. Yatarken bile çıkarmam. Dışarı çıkarken de mutlaka saatimi takarım. üstelik düğünümde annemin armağan ettiği küpelerim var. O küpeleri annemin fazla isteyerek ve beni düşünerek aldığını biliyorum. Bu yüzden hayatımda her zaman için önemli ve değerli bir parça olarak kalacak. Benden sonra çocuklarıma bırakacağım bir küpe benim için. Manâ yüklü olması fazla önemli. Maddesel değerinin ötesinde manevi anlamı olması daha önemli.

İnternet’ten alışveriş yapar mısınız?

Yurt dışındaki sitelerden çoğunlukla alışveriş yaparım. Örneğin Victoria Secret’tan bikini siparişi veririm. Türkiye’den de oğlum için kostüm siparişlerim olur.

Taşlı kolyeler bu dönem fazla moda oldu. Sever misiniz büyük taşlı kolyeleri?

Vaktiyle küpe çok takardım lakin son dönemlerde zincirli kolyelere merak sardım. Ayrıca de kıyafetimi daha şık hale getiriyor. Büyük zincirli kolyeler ile sade bir t-shirt çok havalı bir ayla gelebiliyor.

Kullandığınız parfüm nedir?
Şık bir davete gidecek isem daha yoğun kokuları seçim ederim. Örneğin bunlardan By Kilian Love ve Aphrodisiac kullanıyorum. Gündelik koku olarak ise Chanel Noir.

En sevdiğiniz tatil yeri neresidir?

Bodrum’u fazla seviyorum. Yıllardır giderim ve benim en büyük alışkanlığım. Kendimi sene içerisinde Bodrum için motive ederim. Yaza yaklaşınca çok heyecanlanırım. En fazla mutlu olduğum ve rahatladığım tatil yeri Bodrum.

lidyana

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

MODA içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir