Bikininin modası geçiyor

Yaptığı anket ve araştırmalarla isabeti sonuçlara ulaşan CouponCodes4u adlı web sitesi, mayo ve bikini üzerine bir çalışma yaptı.

Web sitesinin hazırladığı ve 2 bin 321 kadın aralarında yapılan ankete göre bu yaz ABD’li kadınların yüzde 53’ü Kim Kardashian’ın izinden giderek tek parça mayoları tercih edecek.

İngiliz basınından Daily Mail sitesinde yer alan habere göre, birçok kadın mayonun cisim şekilleri nedeniyle içten tercih olduğunu düşünüyor.

Kadınların yüzde 63’ünün mayo ya da bikini alırken sadece vücutlarını güzel gösterip göstermediğine tarafından tercih yaptığını ortaya koyan anket, Rihanna ve Hayden Panettiere gibi bikini giymeyi seçim edecek kadınlar ise sadece yüzde 18 oranında olduğunu gösteriyor.

Kalan yüzde 29 ise mayo kumaşından üretilmiş bir atlet ve bikini altı kombinasyonu olan tankinileri seçim ediyor.

Anket sonuçlarına kadar kadınların yüzde 57’si vücutlarını beğenmedikleri için mayo giymeyi seçim edeceklerini belirtirken, üçte biri daha rahat olduğu için mayo giyiyor.

Kanye West’in bebeğine gebe olan gerçeklik şov yıldızı 32 yaşındaki Kim Kardashian ve “The Çağdaş Family” dizisinden tanıdığımız 40 yaşındaki hoş oyuncu Sofia Vergara bu yaz mayo giymeyi seçim eden ünlülerden.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

MODA içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir