H&M ’nin bahar yüzü Gisele Bündchen

Şu aralar memleketi Brazilya’nın efsane karnavalı Rio’da eğlenen Gisele Bündchen, modellik kariyerine de kaldığı yerden devam ediyor. H&M markasının yeni yüzü olarak kamera karşısına geçen 30 yaşındaki model, 70’lerden ilham alınan bir koleksiyonla çiçek çocuklar dönemine göz kırpıyor.

Kış uykusundan uyanışın müjdesini veren koleksiyon, vintage tarzı desenler, drape süveterler ve pastel tonlarda retro parıltılar sunuyor.

H&M, bu bahar da keza rahat hem de çok zarif. Buharlaşan elbiseler, şalvar pantolonlar, çiçekli desenleriyle bir hippi kreasoyunu ortaya koyuyor. Renk skalasında ise bebek pembesi, çimen yeşili, açık mavi ve şeftaliler göze çarpıyor.

Markanın internet sitesine yaptığı röportajda bir yaşındaki oğlu Benjamin’in hayatını nasıl değiştirdiğini anlatan Gisele, “Ilk ay adeta hiç uyumadım. Sürekli bebeğim nefes alıyor mu diye düşünüyordum. Panik haldeydim. Annem birkaç ay daima yanımdaydı, bana fazla yardım etti. Anne edinmek gerçekte şiddet iş fakat her şeye değiyor” diye itiraflarda bulunmuş.

Dünyanın en çok para kazanan ve birbirinden ünlü markaların yüzü olan modelin alımlılık sırrı ise uyumaktan geçiyor. Akşam saat dokuz buçuk ile on arasında uzanmak onun için çok kayda değer.

Söylediklerine tarafından Benjamin’in doğumuyla birlikte başlarda kendisine hiç odaklanamamış. Şimdilerde yeni yeni dengeyi tutturduğunu anlatıyor. Analık felsefesi ise hazırlanmış: “Kendimi ne kadar iyi hissedersem, o kadar iyi anne olurum.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir