İlkbaharda ne giyelim

İlkbahar giyim-kuşam konusunda en zorlandığımız dönemlerden birisi. Hava durumunu iyi analiz etmek ve üzerine bir de modayı tutmak biraz zorluyor.

Modayı yakalamanın özü, anahtar parçaları kullanmaktır. Biz de ilkbaharın anahtar parçalarını sizler için seçtik.

Yukarıda da bahsettiğimiz trençkotlar, sizi muhtemel bir rüzgar ve yağmurdan koruyacağı için keza hava durumuna uyumlu olur keza de her zaman elegan bir hava verdiği için tarzınızı tamamlar. Yağmurluk size fazla çekici gelmiyorsa, bir cilt ceket ile ilkbahar modasını yakalayabilirsiniz. Limon sarısı bir yağmurluk ya da yeşil ya da pembe renk bir cilt ceket ile bahar modasını yakalayabilirsiniz.

Pabuç seçimi konusunda söyleyecek çok artı şey var. Hergün yüzlerce yeni model ile karşılaşıyoruz. Pabuç konusunda da modayı yetişmek istiyorsanız, kesin bir çift pastel renkli ve topuklu ayakkabıyı dolabınıza atın. Renk ve ayakkabının materyali konusunda serbest olabilirsiniz, öbür iki materyal ile planlanmış (cilt ve bez, süet ve cilt gibi) ayakkabıları seçim ederek moda iddianızı artırabilirsiniz.

Topuklar konusunda bir not, kalın topuklu ayakkabılar yükselişte!

Moda olduğu kadar konforlu olmasıyla da hoşumuza dışarı giden spor ayakkabılar da dar bir yürüyüş yerine getirmek için ideal. Üstelik, spor ayakkabıların pek çok renk seçenekleri var ancak…

Desenler çizgili desenler… baştan karşımıza meydana çıkan, bütün kış her tarafında yazı bekleten yatay veya dikey siyah-beyaz dolgun kıyafetler bitmiş! Siyah-beyaz buruşuk bluz veya pantolonlarla en fazla kombine edilen renkler ise, kırmızı ve pembe. Dolabınıza buruşuk kıyafetler ya da aksesuarlar ekleyerek, modanın bir anahtarına daha sahip olabilirsiniz.

Unutmayın, bu bahar ve yaz fazla daha renkli, eğlenceli ve kıpırtılı. İçinizdeki enerjiyi dışınıza çıkaracak renkleri, desenleri ve modelleri bir araya getirin.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

MODA içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir