Karoser tipine kadar jean pantolon seçimi

Karoser tipine kadar jean pantolon seçimi

En rahat hissettiğiniz, giyince hem şık keza spor bir görünüme kavuşabileceğiniz giysiniz hangisi? Jean pantolon diyen kadınları duyar gibiyiz. Evet, kadınların erkekler gibi en sevdiği pantolonlar ‘jeanler’.

Peki moda olan jeanleri cümbür cemaat giyebilir mi? Kıvrımlı vücuda en iyi dışarı giden model hangisi? Bol paçaları nasıl giymeliyiz? ya da büyük kalçaları kamufle etmek için nasıl bir model seçmeliyiz? Bunların cevabı haberimizde!

KALÇALARINIZ GENİŞSE

Kalça kısmınız genişse skinny pantolonlardan ve yüksek belirli kıyafetlerden kesinlikle kaçının. Koyu renk ve hafif streç özelliği olan bol paça pantolardan alın.

Arkada ufak cepleri olan pantolonları seçmeyin. Çünkü o küçük cepler pantolonu giydiğinizde popo kısmınızı daha geniş gösterir.

BACAKLARINIZ KISAYSA

Daha Aşağı kısmı hafif geniş düz kesim pantolonları seçim edin. Kısa kesim ve bol bluz kombinlerini giymeyin.

Pantolonun içine soktuğun bluzlar bel kısmınızı keser bunu unutmayın. Daha Aşağı kısmı hafif geniş pantolonlar bu vüzut tipi için dürüst tercih olacaktır. Bu model jeanleri kısa ceketlerle giyin.

İNCE BELİ OLANLARA

Düşük bel ve topuklu ayakkabıyla giyeceğiniz ispanyol paça pantolonları alın. Yüksek emin modellerden ve çevresindeki detaylardan uzak durun.

Bele ince ve nötr bir kemer takabilirsiniz.

Uzun skinny pantolonlar belinden rahatsız olanlar için de kamufle edici ideal parçalar. Boyfriend jeanlerse hafta sonu için öteki alternatif seçimler.

KIVRIMLI VÜCUDU OLANLAR

Kalça kısmı hafif streç ve bacak kısmı hafif genişleyen modelleri seçin. Bu Vesile Ile kalçalarınız fit durabilir ve tekstil bir ceketle kombinlediğinizde şık bir silüet yaratabilirsiniz.

Düşük belirli modellerden kaçının, çok tayt gibi olan skinny jean pantolonlardan da! Koyu yıkamalı pantolonların bacakları daha ince gösterdiğini hatırlatalım. Pantolonların en detaysız olanlarını seçin, özellikte kalça kısmındaki ceplerden bahsediyoruz.

KISA BOYLUYSA

Klasik modelleri giymeyi deneyin. Ayak kısmı geniş ve düz gelen jeanlerden alın.

Uzun pantolonları topuklu ayakkabıyla da giymemeli. Skinny pantolon modellerini giyeceğiniz zaman kısa bluzları bizce unutun!

MASKÜLEN STİLİ OLANLAR İÇİN

Paçalara dürüst daralan modeller maskülen stili sevenler için ideal. Sizce nasıl olmuş?

Kıvrımlı bir ceset tarzı olanlar bol modellerden kuşkusuz kaçınmalı. Bu pantolonları büyük ve ayrıntılı kemerlerle kullanabilirsiniz. Bluzunu pantolonun içine kıvırarak kombinleyebilirsiniz.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir