Kıvrımlarınıza yerinde giyinmenin yolları

Kalçalarınızı daha ufak uygulamak için..
İpek, saten gibi akıcı kumaşlı elbiseler vücudunuzdan kayarak dökümlü bir hava verir. Kalın kemer ile vücudunuzu bölerek orantı sağlayabilirsiniz. Hem kolye de dikkat dağıtmak için iyi bir seçim olabilir.

Bacaklarınız daha uzun görünsün..
Natürel ve tek renkte mini elbise bacakları olduğundan daha uzun ve ince gösterir. En manâlı nokta ayakkabılar.. Ten rengiyle bütünleşen ayakkabılar sizi daha uzun gösterebilir. Uçuk pembe, metalik ve deri rengi olanlar ideal..

Kıvrımlara dikkat..
A kesimli bir eteği V yakalı bir hırka ile kombinelediğinizde vücudunuz daha orantılı görünür, kıvrımlarınızı da kamufle edersiniz. Eteği yanındaki cepler kalçalarınızı kamufle ederek daha ince bir görünüm sağlar. Üst kısmınız zayıfsa hırkanızı açık renklerden seçerek kıvrımlarınızı orantılayabilirsiniz.

İnce gözükmek için..
Skinny Jean üzerine uzun, salaş bir hırka daha ince bir görünüm yaratır. Hatta daha uzun boylu görünmeniz sağlar. Kalın kumaşlardan uzakta durun. Renk tonlarının birbirine yatkınlığına uyarı edin. Ayakkabılarınız pantolonunuzla aynı renk olsun.

Omuzlarınızı güçlendirin..
Geniş yakalı elbiseler omuzlarınızı daha güzel gösterir. Karpuz kollar ve boyundan emrindeki modeller ideal seçimlerdir. Çok seçim etmiyor olsanız da ceket seçimlerini abartılı olmamak şartıyla vatkalı olanlardan yanlamasına kullanın. Sivri yakalı ceketler daha havalı bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Göbeğinizi kamufle edin..
Bol bir bluz göbeğinizi gizlemenize asistan olur. Üzerinize giyeceğiniz bir blazer ceket ise hem bluzunuzu gösterir ayrıca de çağdaş bir görünüm sağlar. Koyu renkler ince gösterir ama kahverengi renk sadece ince göstermez bununla birlikte hatlarınızı da gizler.

Kıvrımlarınızı dolgunlaştırın..
Drapeler buruşuk görünmeniz için ideal.. Bol drape daha kaplı görünüş aramak.. Boynunuza takacağınız bol taşlı bir kolye uyarı çekerek varlıklı bir görünüm sağlar. Özellikle göğüs kısmınız için içi pedli modelleri tercih edebilir, gece kıyafetlerinde derin dekolte kullanabilirsiniz.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

MODA içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir