Ortak hobilerle ilişkinize renk katın

İlişkinizin monotonlaşmasından yakınmayın ortak hobiler edinerek hayatınıza farklı bir renk katın. Mutlu bir ilişkinin küçük sırlarından birinin de karşılıklı ilgi alanları yaratmak olduğunu söyleyen İlişki Koçu Cansu Yağız konu ile ilgili küçük tüyolarda bulundu.

Evliliği ilişkiyi ya da bir arkadaşlığı devam etmek için iki taraflı hobiler çok yardımcı iki öbür insanın şehvetli paylaşımları değin müşterek ilgi alanlarına da sahip olması gerekir oysa ilişki monotonlaşmasın.

Çoğunlukla insanların yaptıkları iki büyük kusur vardır:

• İlişkide oldukları süre kendi hayatlarından zevklerinden ve hobilerinden iyice koparak kendilerini ilişkiye vakfetmeleri.

• İlişkide oldukları insanlarla karşılıklı bir paylaşım alanı yaratmamaları.

Her iki davranış şekli de uzun vadede ilişkiye hasar verir çünkü ilişki kurmanın belli başlı nedeni paylaşım içinde olmaktır. Her Zaman duyduğumuz bir laf varır “İlişkiler emek ister” diye bizler bu lafı ilişki için yapılacak fedakarlıklar olarak anlarız oysaki her iki tarafı da mutlu edecek emek; karşılıklı paylaşım alanları yaratmak aleyhinde tarafı bilmek ve saygı duymaktır. Birlikte yarattığınız iki taraflı alanların dıştan her ne değin siz hoşlanmasanız da karşınızdakinin sevdiği hobisine de saygı göstermek fazla önemli.

Halk Müziği birbirlerine gerçekte ilgi ve sevgi duyuyorlarsa doğal olarak alaka alanlarını da merak edip dahil olmaya çalışırlar. Bu baskı değil ilişkinin doğal gelişimi olmalıdır. Mesela; birçok erkek maç izlemeye bayılır hele bayan da ona bu esnada büyük bir keyifle eşlik ediyorsa erkekten mutlusu yoktur. Kadın da kendisine alışverişte eşlik edecek sanatsal aktivitelere onunla katılacak bir erkek ister. Unutmayın hiçbir özel zevkine alaka duymadığınız biri ile yaşadığınız ilişkide daha derin sorunlar vardır. İlişkilerdeki arzu devresi bittiğinde ne dek paylaşımınız olduğu ilişkinin ömrünü belirleyecektir.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

AŞK içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir