Özlem Yıldız çocuk modasını anlattı

Özlem Yıldız, oğlu Demir’i giydirirken uygun ve rahat seçimler yapmaya çalıştığını ve çocuk kıyafetlerine büyük paralar harcanmasına sıcak bakmadığını söylüyor.

Istek Yıldız ve oğlu Demir’in fotoğrafları…

Oğlu Demir için Açlık Yıldız en çok eşofman alıyor. Böylece Demir, okulda rahat gizli koşturuyor. Renkli jean’ler de Demir’in mektep şıklığının anahtar parçaları aralarında. Demir’in GAP Kids ve Zara’dan alınan renkli jean’lerini New Balance spor ayakkabıları tamamlıyor. Zara, GAP Kids ve H&M bol seçenekleri, uygun fiyatlarıyla Demir’in günlük giyiminde kayda değer yer tutarken, özel günler için Burberry ve Harvey Nichols vazgeçilmez. Demir’in alıngan cildi için duştan sonradan sürdüğü Mustela krem de olmazsa olmazları aralarında…

Demir’in babasıyla yazları bir misal Vilebrequin mayo giydiğini söyleyen Özlem Yıldız, oğlunu giydirirken uygun ve sıcacık seçimler yapmaya çalışıyor. Dünya markaları çocuklar için bundan böyle birbirinden hoş kıyafetler hazırlıyor. Istek Yıldız, seçeneklerin eski yıllara kadar çok arttığını, ama, çocuk kıyafetlerine büyük paralar ödenmesine sıcak bakmadığını söylüyor: “öyle ivedi büyüyorlar oysa, giyme süreleri çok kısa o kıyafetleri. Ben özellikle jurnal dilekçe için daha ucuz kıyafetler satın alınmasından yanayım.

Kendi gardırobunda jean, tayt, düz bot gibi kuytu giysilerin ağırlıklı olduğunu söyleyen Açlık Yıldız’ın en sevdiği markalar ise BCBG, V2K, Zara ve Harvey Nichols.

Sinem Gürleyük
Elele

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir