Ağda yaptırmanın da stilleri var

İster geniş ister minik alanlarda gözden düşmüş tüylerden kurtulmak için etkin bir yöntem olan ağda, en etkili geçici epilasyon yöntemlerinden biridir. Birçok ağda türü mevcuttur. En etkili ağda tekniklerinden biri genellikle salonlarda yapılan ılık ağdadır. Size ağda yaptırmanın stilleri var desek ne dersiniz?

İşte ağda yaptırmada 4 tarz:

1- Brezilya stili: Bikini bölgesindeki tüylerin ayrıntılarıyla alınması anlamına geliyor. Son zamanlarda Kim Kardashian’ın gündeme bomba gibi düşen fotoğraflarından görüldüğü üzere brezilya ağdası ünlü isimlerin de tercihi. Şeker harcı; balmumu ve sakız karışımından oluşan sıcak ağdaya tarafından daha soğuk olduğu ve ciltten yıkanabildiği için daha avantajlıdır. Lakin acı konusunda bir değişiklik olduğu söylenemez.

2- Bikini çizgisi stili: Vajina bölgesindeki tüyleri aldırmak istemeyenlerin sıkça başvurduğu bir usul. Bikini çizgisine eşit gelen yerlerdeki tüylerin toparlanması olarak da açıklanabilir.

3- Irokez stili: Brezilya stilini çok bıktırıcı bulanların yaptırdığı bir model denilebilir. Tüylerin kısaltılarak çizgi halinde bırakılmasıdır.

4- Özgürlük tarz: Bütün ağda stilleri aralarında en radikal olanı denilebilir. Mickey Mouse kulağında, sevgilisinin baş harfini yaptırmak isteyene değin her değişiklik stil mevcut. Yani tamamen hayal gücünüze kalmış bir şekil verme yolu.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir