Cildinizde doğal güzelliği keşfedin

Doğal alımlılık trendi yükselmeye devam ediyor. AVON, yeni Solutions BB Krem ile kadınların ciltlerinin doğal güzelliğini keşfetmelerini sağlıyor. Tek 1 kremde 8 öbür etkiyi bir araya getiren AVON Solutions BB Krem kadınların hatasız bir deri görünümü için aradıkları her şeyi bir araya getiriyor. Besleyici jujube (hünnap) meyvesi özü ile zenginleştirilmiş Avon Solutions BB Krem cildi nemlendiriyor, cilde eşitlenmiş bir görünüş veriyor, kızarıklık görünümünü gideriyor. Kusurları kapatıyor, pürüzsüzleştiriyor, cildi koruyor ve hayat dolu bir dış görünüş sağlıyor. Antioksidanlar, vitaminler ve mineraller ile geliştirilen Solutions BB krem sayesinde cilt tonu daha canlı görünüyor. Tüm bunların yanısıra kolajen üretimini özendirme ediyor, gözenekli olan yenilenmesini hızlandırıyor.

Tüm deri tiplerine ve hassas ciltlere uygun olan AVON Solutions BB Krem’in Light ve Medium olarak 2 renk tonu bulunuyor. Dermatolojik olarak test edilen krem, aynı zamanda hipoalerjeniktir.

tek başına ya da nemlendirici ile birlikte kullanılabilen AVON Solutions BB Krem, kusursuz bir cilt görünümü için en pratik çözüm oluyor.

AVON Solutions BB Krem’in doğal güzelliğini sevilen model ve oyuncu Azra Akın temsil ediyor.

AVON Solutions BB Krem #avonBBetkisi hashtag’i ile tüm tüketicilerine ürün deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyor. Sürpriz hediyeler ise bu hashtag’i ve twitter.com/AvonTurkiye adresini takip edenlere geliyor!

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir