Demet Akalın: Kocam yüzüme bakmıyor

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira’yı dünyaya getirdikten sonradan öncelikle önceki gün İstanbul Sahne’de hayranlarıyla buluştu. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerle sohbet eden Akalın, “Sahneye çabuk bir dönüş yaptım. Bundan sonradan yurt dışı konserlerim de olacak” dedi.

Arsız Gülben

Kızı Hira’nın sağlıklı olduğunu söyleyen meşhur şarkıcı şöyle konuştu: “Hira’yı 40’ında Gölcük’e akrabalara götüreceğim. Analık duygusu fazla bambaşka. Hira’yı değil uygulamak, eve bile kimseyi kabul etmiyorum. Bir duysanız kimleri geri çeviriyorum, aklınız şaşar. Bir tek Gülben Ergen kapıya geliyor, alıyor kucağına; dost bu ne yüzsüzlüktür! Kabe’den örtü getirdi; bu dek olmaz fakat! Bir lahza önce evlense de kurtulsam ondan.”

Her şey çocuk yapana kadarmış

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşinden bir armağan almadığından yakınan Demet Akalın, esprili konuştu: “Kadınlar Günü’nde hiçbir şey gelmedi. Her şey çocuk yapana kadarmış. Değişti ağabey, bundan böyle yüzüme bakmıyor; o eski romantik adam değil. Bugün orkestradan davulcum gül getirdi. Okan’dan ise ‘tık’ yok.”

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir