Dinç cildin 5 ihtiyacı

Cilt konusunda incelemeler yaparak geçen yıllardan daha sonra Kate Somerville için bilhassa evde sağlıklı bir deri elde etmek için bir dinç cilt piramidi meydana getirmek hiç de süpriz yok!

KORUMA

İyi bir güneş koruyucusu ve dürüst alınan beslenme takviyeleri ile cildinizi korumak önemlidir. Cildinizi kremlerle bakımlarla dışarıdan cesaretlendirmek ne değin önemliyse dürüst cesaretlendirmek daha da önemlidir.

NEMLENDİRME

İnsan vücudunun yüzde 98’i sudur. Yaşlandıkça bu su oranı azalır. Hyalüronik asit içeren ürünler cildinizi çizgili ve nemli miktar. Günlük bol su içmek te fazla önemlidir.

BESLENME

Vücudumuzu sağlıklı tutabilmek için 52 ayrı minerale, omega 3 ve 6 vitaminlerine ihtiyacımız vardır. Cilde uygulanan vitaminler de benzer şekilde önemlidir.

CANLANMA

22 yaşından sonradan karoser eskisi kadar kolajen üretmiyor. peptidler, vitamin A ve ışık terapileri kolajen üretimini sağlıyor. Hem, kan akışının cildin üst katmanları ulaşmasıyla gereksinim duyduğu besinleri alırsınız

DETOX

Eğer amacımız detoksifasyon ise ölü derilerden kurtulmak zorundayız. Retin-A iyi bir seçenektir, laktik asit bazlı peelingler ve enzimler kolajen üretimini arttırdığı için iyidir.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir