Doğadan gelen güzellik

Deri, saç ve vücudundaki problemlerden kurtulmak isteyenlerin karşılıklı özelliği, derhal her kremi denemeleri. “Bu iyi gelir” diye araştırmadan, kendi deri tipinin özelliklerini bilmeden kimyasal barındıran kremleri göstermek; bazen anında, bazen yıllar sonra ciltte olumsuz birçok etkiye neden oluyor. Çirkin bayan yok artık günümüzde, bilinçsiz bayan var. Neyin ne olduğuna bakmadan, içeriğinde cilde zararlı madde bulunup bulunmadığını denetim etmeden cilde sürülen kremler bir bakıyorsunuz süre geçtikten sonradan bir sürü sorun çıkarmış.

Doğadan yardım alarak yenilenme

Kendinizi yenileyin ve tabiatın sunacağı güzelliği seçin. Bitkisel özel kür ve bakımlarla desteklenen alımlılık yoğun bakımları, cildin doğal fonksiyonunu harekete geçiriyor. Sadece azalan nemi, kolajeni yardım etmekle kalmıyor, cildi yenileyen doğal maskelerle gençlik sağlanıyor. Bitki suyu uygulamaları, doğal losyon tedavileri, meyve asitleri ile yapılan peelingler, ciltteki lekelerin rengini açan doğal uygulamalar sonucunda güzellik , 5 veya 10 yaş genç belirmek hayal yok.

Birçok kozmetik ürünlerin hammaddeleri nar özü, nehir ağacı yağı, ısırgan ekstresi, biberiye, papatya, yasemin, gül, sedir ağacı yağı ve ekstrelerinden oluşur. Bu bitkilerin öz yağlarını ya da sıvılarını ahenkli olarak cildinize uygulayın. Hem, kremlerin uzun yaşaması için kullanılan bir takım kimyasallardan korunur, hem de özünü kutup kullandığınız için, daha mükemmel etki ve sonuç alırsınız.

Saçlarınız için doğal tarifler

Her şampuanla yıkamadan daha sonra, kaynattığınız taze asma yağrağını veya defne yaprağının suyuyla saçlarınızı yıkayın. Haftada bir sirkeli su ile saçınıza masaj yapın. Saç boyasının kimyasal etkilerinin zamanla giderilmesine niçin oluyor, saçları kuvetlendiriyor.

Bir nehir bardağı biberiye yaprağını, 1 litre suda 5 dakika kaynatın. Bu su soğuyunca saçınızı yavaş yavaş, ovalaya ovalaya yıkayın. Bu başvuru formu, saçların güçlendirilmesine, parlamasına ve büyümesine katkıda bulunuyor.

Cildinizi yenileyecek formüller

Hindiba bitki özü, cildi canlandırır, yeniler. Kırışıklıkları ayarlama etkisi güçlüdür.

Bu aralar her yerde bolca gelişen hindibayı alın, üzerine sıcak su dökün ve 1 kaç saat demlemede bırakın. Yüzünüzü her sabahleyin bu su ile silin. Hindibadaki bioaktif elementler cildi besler.

Narenciye özleri cilde çok faydalıdır. Cildin nem dengesini koruyan, beyazlatmayı sağlayan narenciye özü ile akşamları yatmadan önce cildinizi pamuk yardımı ile silin.

Nane yağı, üzüm çekirdeği yağı hoş bir deri oluşturur, kırışıklıkları önler, cildin yaşlanma süreçleri yavaşlar. Bu yağlardan size uygun olanını gece yatmadan önce iyice temizlenmiş cilde sürün.

Ahududu tohumu yağı ve meyvesinden çıkarılan öz cildi derinden besler, pürüzsüzleştirir, sıkılık ve elastikiyet verir. Kan dolaşımı ve gözenekli olan yenilenmesini harekete geçirir. Yağı masaj darbeleri ile sürün. Pak cilde uygulayın, bu çok kayda değer. 10-15 dakika bekletin. Ilık su ile durulayın.

Selülit için doğal çözüm

Susam yağı, mersin yağı, limon kabuğu yağı, biberiye yağı ve bunlar gibi öteki yağlar, selülit için enerjik doğal bir çözüm. Kan dolaşımını ve metabolizmayı uyarır, cildi temizler, toksinleri temizler, yağ hücrelerini azaltır ve bunların ayrıntılarıyla kaybolmasına asistan olur. Pürüzsüz cilt oluşturur ve deride sertlik sağlar bu laf ettiğim doğal yağlar. Beden derisi temizken, masajla selülitten etkilenen alanlara sürün ve streçle sarın. 1 ya da 1.5 ay daha sonra sizin için çok büyük olan bu sorunun giderildiğini göreceksiniz. Doğal uygulamaları yaşamınızın parçası haline getirin.

Doğadan bir şey istediğinizde, o size en mükemmelini verir. Yeter oysa, doğaya hürmet duyalım. Ona saygı ve sevgiyle yaklaştığınzda en hoş çözümü vereceğine içten gelen inanın.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir