H&M ilk amiral mağazasını Bağdat Caddesi ’nde açıyor

H&M Hennes & Mauritz AB, Türkiye’de beklenen amiral mağazasını açılmak için imzayı attı. H&M Flagship mağazası İstanbul’un en popüler alışveriş caddesi olan Bağdat Caddesi’nde açılacak.

H&M’in Türkiye’de açacağı ilk flagship mağazası, 2.500 m2 alana kurulu ve 6 kattan oluşacak. Açılış Güz 2014 sezonunda gerçekleşecek. Flagship olmanın yanı sıra Bağdat Caddesi mağazası, H&M’in tüm dünyada yalnızca 10 tane açacağı özel konsept mağazalardan bir adam başına olacak.

H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner açılış ile ilgili “Türkiye’de ilk flagship mağazamızı açmaktan, keza Türkiye’nin ayrıca de dünyanın en gösterişli caddelerinden birinde yer almaktan büyük sevinç duyuyoruz. Caddeye fazla yakışacak ve ilkleri sunacağımız bir mağaza açacağız. H&M Bağdat Caddesi mağazasını dünya moda arenasındaki en iyi mağazalar arasına katmayı hedefliyoruz” dedi.

6 şehirde 22 mağaza

Türkiye pazarına 2010 Kasım ayında antre yapan H&M’in bugün Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Antalya, Gaziantep, Samsun ve Antakya almak üzere toplam 6 öbür şehirde 22 mağazası bulunuyor. H&M geniş ürün seçeneği ile moda ve kaliteyi en iyi fiyata sunuyor ve en yeni trendler ile modaseverlere kendi stillerini yaratma namına ilham veriyor. H&M mağazalarında her gün en moda ürünler satışa sunuluyor.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir