“Özge’yle öpüşmek benim için güzel bir anı sadece”

Kısa süre önce vizyona giren ‘Karışık Kaset’ filminin başrol oyuncularından Sarp Apak, magazin basınında geniş yer bulan Özge Özpirinççi ile ilgili “Güzel bir hatıra” olarak nitelendirdiği öpüşme sahnesinin konuşulmasının kendisi için hiçbir zararı olmadığını anlatırken, “Bir yerde filmimizin tanıtımı için PR çalışması gibi oldu” dedi.

“Hoş bir hatıra”

“Bu ülkede bir erkek olarak çok daha rahatım. Lakin onun bu sahnelerle oluşabilen sansasyonlardan hasar görebileceği alanlar var. Bir şekilde bu sahnelerin konuşulması rahatsız etse de bir yerde filmimizin tanıtımı için PR çalışması gibi oldu. Bizim için hiçbir önemi olmayan sadece güzel birer anı olarak kalan sahneler fazla pozitif konuşuldu. Umarım bunların karşılığını gişede alırız.”

“Fazla şanslıyım”

Apak, Özpirinççi’yi iyi tanıdığını, hissettiklerini anlayabilecek samimiyeti bulunduğunu ifade ederken, “Bunun rahatlığını hep hissettim. O yüzden kafamdan büyük bir ağırlık kalkmış oldu. Fazla şanslıyım bu anlamda Özge ile çalıştığım için. Keza , ayrıca çok güzel bir insan” dedi.

“Sarp ile fazla kuytu çalıştım”

Özpirinççi, Apak ile tartışılan filmdeki sahnelerinin öbür lanse edilmeye çalışıldığını anlatırken, “Biz o sahneleri çekerken de okuduğumuz vakit da pek güvendik ama yönetmenimize. Benzer şekilde Sarp ile fazla rahat, fazla hoş çalıştım. O sahnede ‘Kestik’ dedikten sonradan hiçbir soru işareti kalmadı kafamda. Sarp ile 5-6 yıldır arkadaşız. Beraber çalışmayı fazla sevdiğimiz aktör arkadaşımızdır. ‘Acaba onunla oynarsam nasıl olur’ diye hiç düşünmezsiniz. Sarp ile fazla gizli çalıştım, keşke her projemde bu değin sıcacık çalışabilsem, gerçekten fazla hoş bir partner, fazla güzel zaman geçirdik.”

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir