Serdar Ortaç öksüz çocuklar için konser verdi

KİMSED göre kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen konserlerin ikinci gününde Serdar Ortaç sahne aldı. İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda mükemmel performansı ile göz dolduran Serdar Ortaç, hayranlarına neşelendirici dakikalar yaşattı.

Konser alanını dolduran topluluk ayrıca Ortaç’ın şarkıları ile coştu, keza de öksüz çocuklara yardım vermenin mutluluğunu yaşadı.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç ”Bu konserler evliliğimiz öncesinde planladığımız konserler olduğu için vazgeçip balayına çıkmak istemedik. Kayda Değer bir sosyal sorumluluk projesi diye düşünüyorum. Sıradan şartlarda fıtık ameliyatı oldum ve yürümekte zeka zorluk çekiyorum. Bu iş trafik ışıklarında camınıza uzanan çocuklara 10 – 20 TL vermekle olsaydı emin olun ben bu problemi tek başıma çözerdim.

Şimdiye değin verdiğim paraları toplasam 250-300 bin TL’yi geçmiştir sanırım. Bu çözüm yok. İnşallah KİMSED bu soruna bu müşteri organizasyonlarla çözüm bulacak ve bizler de defalarca yanlarında olacağız” ifadelerini kullandı.

daha sonra sahneye meydana çıkan Ortaç eski ve yeni şarkılarından oluşan birrepertuarla izleyenleri coştururken, geçirdiği ameliyat dolayısıyla konserin büyük bir bölümünü destek alarak ya da çömelerek sürdürmek zorunda kaldı.

Yoğun ağrılarına karşın ”Bu kutsal vazife için hiçbir gerekçe üretemezdim. Bu seferlik böyle olsun. Bir sonraki konserde telafi ederiz” sözleriyle tüm enerjisiyle konserine devam eden Ortaç, en kısa sürede çocuk sahibi edinmek istediğini ifade etti.

“Karıma deliler gibi aşığım”

‘Keşke daha önce evlenseydim’ diyerek iç geçiren Ortaç, ”Hayatımın aşkını buldum. Bu yüzden alçak gönüllülük beklemeyin benden. Karıma deliler gibi aşığım” sözleriyle eşine sahneden ilanı aşk etmeyi de dikkatsizlik etmedi.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir