Sevgililer Günü’nde en çok istenen armağan bakın neymiş

Bir İngiliz firmasının yaptığı araştırmaya göre, sevgililerin birbirlerinden en fazla, estetik cerrahi veya medikal kullanım hediyeleri istediği sonucu çıktı. Estetik cerrahi alanında son yıllarda harikulade bir ilerleme kaydeden ülkemizde koşul fazla da öbür yok. Estetik International Sıhhat Grubu doktorlarından Op. Dr. Selçuk Aytaç, sevgiler günü kampanyası dahilinde, bilhassa 40 yaş üstü erkeklerin, eşlerine botoks, yüz germe, kaş kaldırma ve karın germe operasyonu hediye ettiklerini açıkladı.

“Sahiden bunlar teşekkür hediyeleri”

Geçtiğimiz sene de, bu şekilde Sevgililer Günü hediyesi armağan eden pek fazla erkeğin olduğunu söyleyen Op. Dr. Selçuk Aytaç, “2015 Sevgililer Günü’nde, bu sayı iki katına çıktı. Aslında çoğunluğu birer teşekkür hediyesi. Erkekler eşleri için, bana iki tane çocuk verdi, yıllarını bana adadı, derhal her gün aynaya yüzüne, bedenine bakıp yıpranmışlığını inceliyor ve mutsuzluğunu dile getiriyor diyorlar. Cerrahi veya medikal hediyelerin hepsinin bir anlamı, sebep olan bir hikayesi var, eşine minnettarlığını bu şekilde gösteriyor” dedi.

40 yaş üzeri kadınlar en çok karın germe istiyor

Sevgililer Günü hediyesi olarak en fazla karın germe ameliyatı için başvurulduğunu kaydeden Op. Dr. Selçuk Aytaç, “Ülkemizde 40 yaş üzerindeki bayanlarda, göbek bölgesinde yağlanma sorunu fazla fazla. Sevgililer günü hediyesi olarak da karın germe ameliyatı çok artı seçim ediliyor. 50 yaşa doğru yüz germe ve kaş kaldırma operasyonları istenirken, 30’lu yaşlar içinse maksimum botoks uygulaması hediyesi alındı. Lazer Epilasyon ve deri bakımı ve ayrı uygulamaları armağan olarak bölge da var” dedi.

Erkeklerde ise saç ekimi

Yalnızca erkekler değil, Sevgililer Günü hediyesi için Estetik International’a başvuran bayanların ise, saçlarında seyrelme veya kellik sorunu yaşamış eşlerine saç ekimi uygulaması armağan ettiklerini söyleyen Aytaç, “Bayanlar eşlerini kel bakmak istemiyor. Kellik sorunu için en etkili ve hatta tek çarenin saç ekimi olduğunun da farkındalar. 40 yaş üstü bayanların eşleri için azami tercih ettiği sevgililer günü hediyesi ise, bu yüzden saç ekimi” diye konuştu.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir