Vücudunuz çizilerek şekillensin

Yöresel fazlalıklardan kurtulmanın en iyi yolunun kontur ayarlama işlemleri olduğunu bildiren Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpaslan Topçu, “Cisim kontur uygulamalarında yeni bir cisim hattı çizip haricen kalan fazla yağlar yok ediliyor.” Lazer Liposaction ve Radyofrekans yardımlı cihazlarla yağları eriterek, bölgesel dolaşımı hızlandırarak belirlenmiş ve daimi ışık halkası gelmiş artı yağların atılımı gerçekleştirilerek beden şeklinde kontur ayarlama sağlayabiliyoruz” şeklinde konuştu.

Tek seansta incelerek daimi ideal cisim şekline sahip olabilirsiniz

Beden kontur uygulamalarının tek seansta uygulanan işlemler olduğunu, vücuda verilen şeklin ise kalıcı ülkü geldiğini bildiren Op. Dr. Alpaslan Topçu, “1 ayın sonunda ceset hatlarınız yüzde 70 oranında oturuyor. 2. ayda ise yüzde 80 yerleşik oluyor. İdeal beden Şeklinin oturması ise 6 ayı bulabiliyor. Tek seansta uygulanan işlemde vücuda bahşedilen şeklin zamanla oturarak kalıcı ülkü gelmesi ile daha fit, sıkı, ve orantılı hatlarınızın olmasını sağlıyoruz” dedi.

Op. Dr. Alpaslan Topçu, zahmetsiz ve daimi zayıflama yöntemi olan vücut kontur uygulamaları hakkında ise ayrıca şunları söyledi: “Kontur ayar ameliyatı 2 ayın sonunda kişiyi 8 cm inceltebiliyor bu da asgari 2 gövde incelme demek oluyor. Ast bu incelme oranı kişiden kişiye kadar değişiyor.”

Önce ideal cisim hatları çiziliyor

Vücut hatlarını yeniden çizmek için Lazer Liposaction kullanıyoruz diyen Dr. Alpaslan Topçu; boyundan ayak uçlarına, ayak içlerine değin her noktada ideal ölçüler belirleniyor sonra açılan 2 mm deliklerden içeri verilen lazer ışınıyla yağlar eritilip atılıyor. Bu Nedenle herhangi bir çöküntü ya da biçimsizlik yaşamdan daha sıkı ve hatasız bir cilt görünümü elde ediliyor”.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir