Hollywood ’un en kötüleri

Her yıl Oscar ödül töreninden bir gece önce düzenlenen ve Amerikan sinemasının “en kötüleri”ne bahşedilen ‘Altın Ağaççileği Ödülleri’ (Razzies Awards), bu yıl 34’üncü defa sahiplerini buldu.

Los Angeles’ta düzenlenen mütevazı ödül töreninde ‘Çatlak Film’ (Movie 43) ve ‘Dünya: Yeni Bir Başlangıç’ (After Earth) filmleri en kötü olabilmek için kapışırken, herkesin ödülleri toplamasını beklediği ‘Büyükler 2’ (Grown Ups 2) filmi ise hiçbir ödül kazanamadı.

Gecede En Fena Film Ödülü, 11 kısa filmin bir araya gelmesiyle oluşan ‘Çatlak Film’ seçilirken, Will Smith ve oğlu Jaden’in birlikte rol aldıkları ‘Dünya: Yeni Bir Başlangıç’ da 2013 yılının En Başarısız Düeti seçildi. Babasının kendisine eşlik ettiği filmde başrolü üstlenen Jaden Smith En Kötü Erkek Oyuncu Ödülü’ne, babası Will Smith de En Kötü Asistan Erkek Oyuncu Ödülü’ne değer görüldü.

Tyler Perry 8. kez En Kötü Kadın Oyuncu Ödülü’nü aldı

Gecede ‘A Madea Christmas’ filminin yönetmeni ve bununla beraber film için bayan kılığına giren başrol oyuncusu Tyler Perry, En Fena Bayan Oyuncu Ödülü’nü aldı. Altın Ağaççileği Ödülleri’nin resmi sitesinden yapılan açıklamaya tarafından Tyler Perry bu ödüle 8’inci kere layık görüldü. En Kötü Muavin Kadın Oyuncu Ödülü’ne ‘Tyler Perry’s Temptation’ filmindeki performansıyla Kim Kardashian değerinde görüldü.

Yılın en kötü film çalışmalarının oylamasına, ödül sitesine kaydolan ve üyelik ücretini yatıran cümbür cemaat katılabiliyor. Altın Ağaççileği Ödülleri, öncelikle 1981 yılında verilmişti ve o günden bu yandan her sene dağıtılıyor.

sizlere ojje.net farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir